Mieszkania z opieką

Akademia Zdrowia Seniora Sp. z o.o.

Akademia Zdrowia Seniora jest instytucją, która realizując swoje działania pomaga ludziom w poprawie zdrowia i warunków życia poprzez realizację programu pn. „Mieszkania z Opieką”.
Nasze program jest ukierunkowany na grupę docelową, jaką są seniorzy, oraz osoby niepełnosprawne. W związku z realizacją ww. projektu dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi podopieczni mogli otrzymać opiekę na najwyższym poziomie.

Projekt „Mieszkania z Opieką” jest oparty o programy unijne, ktore sa wsparciem dla naszych klientow-seniorow, ktorzy korzystającz naszego programu „Mieszkaj z Opieką” mogą liczyć na dofinansowanie i wsparcie ze Środków Unii Europejskiej. Środki pozyskane z dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego będą przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu
medycznego, dzięki któremu zwiększy się poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów.

Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych pakietów opieki!

Atrakcyjne mieszkania w górach

Pomagamy w znalezieniu mieszkania w górach Beskidu Śląskiego, które najbardziej odpowiada na potrzeby naszego klienta. Piękno natury oraz rozwinięta infrastruktura rejonów turystycznych gwarantuje wysoką jakość życia w atrakcyjnym otoczeniu. Beskid Śląski to region bogaty w uzdrowiska i tereny zielone, co sprzyja poprawie warunków zdrowotnych.

Mieszkania dostosowane dla seniorów i osób niepełnosprawnych

Dostosowujemy mieszkania do indywidualnych potrzeb podopiecznych. W zależności od wymogów dostosowujemy klatki schodowe oraz wnętrza. Montujemy barierki, rampy, uchwyty oraz inne udogodnienia w przejściach, sypialniach, kuchniach i łazienkach.

Codzienna opieka domowa

Profesjonalna opieka nad Państwa bliskimi. Usługi wykwalifikowanych opiekunek w postaci długoterminowej opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Staramy się, aby nasza oferta była dopasowana do wymagań naszych klientów, dlatego wspieramy nie tylko osoby niesamodzielne, ale również członków ich rodzin, w przypadku kiedy ci z powodu wykonywanych przez siebie obowiązków, nie mogą sprawować opieki nad swoimi bliskimi.

Opieka medyczna

Dla osób wymagających specjalistycznej opieki medycznej, oferujemy również możliwość profesjonalnej opieki wykwalifikowanego personelu. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym wszelkie usługi jakie są potrzebne ze względu na ich stan zdrowia.

Pomoc domowa

Nasi opiekunowie pomogą w utrzymaniu domu. Wykonamy pranie, prasowanie, sprzątanie oraz wiele innych prac w celu utrzymania domu w czystości.

Zakupy w supermarkecie

Nasi opiekunowie mogą zrobić zakupy w supermarkecie w oparciu o przygotowaną przez Podopiecznego listę zakupów, wraz z dostawą do domu Podopiecznego.

Zakupy w aptece

Nasze oprogramowanie telemedyczne pozwala po odbytej konsultacji wideo z lekarzem na wsparcie w zakresie wystawienie tzw. E-Recepty. Lekarz, który poprowadzi domową konsultację w razie potrzeby wystawi seniorowi receptę, w oparciu o którą będzie mógł dokonać zakupów w najbliższej aptece.

Wyżywienie (catering)

Oferujemy usługi cateringowe z dostawą do mieszkania. Zbilansowane posiłki dostosowane do diety podopiecznego.

Pomoc „złotej rączki”

Gdy w domu coś się zepsuje, gdy zatka się kran, gdy nie działa jakieś urządzenie – pomożemy w pozyskaniu specjalisty, który naprawi usterkę, lub wyda profesjonalną opinię o konieczności wykonania dalszych prac naprawczych, prowadzących do rozwiązania zgłoszonego problemu.

Facebook